PASAULES IZMAINĪŠANA NENOTIEK VIENAS DIENAS LAIKĀ...

Patiesībā, Raijans MacFarlands, Strider Bikes dibinātājs, pat nedomāja par pasaules izmainīšanu. Viņš vienkārši vēlējās nodot savu mīlestību pret riteņiem un motocikliem savam 2 gadus vecajam dēlam, Bodem.

PROBLĒMA

Raijans bija pārāk aizrāvies ar šo savu kaislību...tādā apmērā, ka viņš bija iztērējis vairāk kā $2,000 uz tradicionālajām braukšanas rotaļlietām (braucamām rotaļlietām, trīsriteņiem, riteņiem ar palīgritenīšiem, un pat motociklu, kas aprīkots ar palīgritenīšiem). Taču, tad, kad viņš vēroja savu mazo, zinātkāro puisēnu, kurš centās lietot šīs rotaļlietas, viņš saprata, ka tās visas ir pārāk lielas, pārāk smagas un pārāk sarežģītas. Turklāt, tās nekoncentrējās uz pašas galvenās iemaņas apgūšanu – līdzsvaru. Risinājums bija vai nu gaidīt pāris gadus, kamēr viņa dēls paaugsies, vai radīt viņam labāku braucamo – tādēļ viņš radīja labāku braucamo!

PIRMAIS STRIDER RITENIS

Raijans pārskrūvēja, slīpēja, grieza un metināja Bodes mazo 12 collu ritenīti, līdz viņš ieguva riteni, kas kļuva par pirmo Strider riteni. Tas bija ārkārtīgi viegls, izmērs bija perfekti piemērots Bodem, abas kājas varēja aizsniegt zemi. Bodem tūlīt pat iepatikās šis vienkāršais, vieglais braucamais. Tas, ka viņš tik veiksmīgi varēja kontrolēt savu mazo ritenīti, vairoja viņā pašpārliecību un ātri uzlaboja viņa prasmes. Cilvēki sāka ievērot Bodi, braucot pa pilsētu ar savu Strider riteni. Raijans saprata, ka labumu no viņu garāžā radītā produkta var gūt ne tikai Bode – bērniem visā pasaulē nāktu par labu izdzīvot šādus panākumus, piedzīvojumus un brīvību.

KOPIENA, NE TIKAI RITENIS

Mūsu dedzība nerimstas pēc tam, kad ritenis ir izņemts no iepakojuma un bērns ir spēris pirmos soļus ar savu jauno riteni. Nē. Mēs nolēmām darīt visu vai neko, tādēļ mēs sākām organizēt ekskluzīvus Strider pasākumus. Mēs vēlējāmies veidot Strider braucēju kopienu, kas varētu tikties un izmantot iespēju izrādīt savas prasmes, lai Strider ģimenes varētu iepazīties un stāstīt viens otram par saviem piedzīvojumiem. Piedāvājot gan atpūtas, gan sacensību pasākumus, Strider apvieno bērnus un vecākus, palīdz iepazīt jaunus cilvēkus un iegūt jaunus draugus. Šie pasākumi paredzēti tikai Strider braucējiem un tiek organizēti ģimenēm draudzīgās vietās, lai vairotu bērnu braukšanas prieku un kopā pavadītu neaizmirstamus brīžus.

IZGLĪTOŠANĀS IR SVARĪGA

Mēs esam dedzīga cilvēku grupa, un tādēļ mēs uzskatām, ka ir svarīgi iemācīt pēc iespējas vairāk cilvēku braukt ar riteni. Mēs nodrošinām mācību plānu un izglītības materiālus, kas palīdz pārdot Strider riteņus skolām, sabiedriskām organizācijām un medicīnas iestādēm. Šīs nodarbības ir vienreizējs veids, kā Strider sertificēti skolotāji var veiksmīgi iemācīt noturēt līdzsvaru un apgūt braucējiem nepieciešamās iemaņas strukturētās nodarbībās, kas katrā studentā radīs mīlestību pret diviem riteņiem.

STRIDER BRAUCĒJU FONDS

Sākot ar nelielu eksperimentu garāžā līdz izplatītājiem visā pasaulē, mēs esam ļoti pateicīgi par iespēju ar mūsu produktu, pasākumu un izglītošanas centienu palīdzību iedvesmot bērnus. Lai izteiktu mūsu pateicību un, lai palīdzētu pēc iespējas daudziem piedzīvot to burvību, ko sniedz dzīve uz diviem riteņiem, 2014. gadā mēs dibinājām Strider braucēju fondu. Mēs ieguldām 1% no mūsu bruto ieņēmumiem (jā, tieši tā, pat pirms mēs pārliecināmies, vai šī nauda būtu vajadzīga mūsu elektrības rēķina nomaksai) Strider braucēju fondā. Mūsu apņemšanās veikt šo labdarību palīdz organizācijām un sabiedriskām iestādēm radīt braucējus, kuri iemīl riteņbraukšanu uz mūžu. Strider izglītošanas fondu, kas dibināts 2017. gadā, daļēji atbalsta braucēju fonds un dāsnie ziedojumi, kas saņemti no tiem, kuriem ir līdzīga vīzija par mācīšanu braukt ar riteni visiem bērniem.

STRIDER LAIKA SKALA

2007. gadā

Raijana garāžā tiek radīts pirmais Strider ritenis.

STRIDER LAIKA SKALA

2010. gada jūlijā

Sarasotā, Floridā tiek noturēts pirmais Strider vispasaules kausa izcīņas čempionāts
.

STRIDER LAIKA SKALA

2012. gada novembrī

Pārdošanā tiek nodots Strider Super Sport.

STRIDER LAIKA SKALA

2013. gada decembrī

Pārdošanā tiek nodots Strider 12 Pro.


STRIDER LAIKA SKALA

2014. gada maijā

Dibinātājs / izpilddirektors Raijans MakFarlans saņem mazo biznesu gada personības balvu.


STRIDER LAIKA SKALA

2014. gada jūnijā

Pārdošanā tiek nodots Strider 16 Sport un Strider 20 Sport.

STRIDER LAIKA SKALA

2014. gada augustā

Tiek dibināts Strider braucēju fonds, apņemoties tam ziedot 1% bruto ienākumu.