w

h

s

Izpārdošana!

Strider 20 Sport

13+ gadi

Original price was: 299.00€.Current price is: 199.00€.

Piegāde: 2-5 darba dienas

Riteņa izmērs

20"

Clear

DAUDZUMS

Vispirms mēs mainījām pasauli ar Strider riteni. Ar to vēl nepietika. Mēs vēlējāmies darīt ko vairāk, jo mēs uzskatām, ka visiem, neskatoties uz prasmēm vai spējām, ir vajadzīga iespēja braukt ar riteni. Kāpēc? Jo tas ir fantastiski. Un kas vēl svarīgāk – braukšana ar riteni izmaina dzīves. Mēs tam ticam ar visu sirdi un dvēseli. Tādēļ mēs radījām Strider 16 un Strider 20 Sport līdzsvara riteņus. Šie riteņi bez pedāļiem iedala šķietami grūto uzdevumu iemācīties braukt ar riteni drošā un dabīgā progresijā. Ja Tavs bērns māk staigāt, viņš tagad var pievienoties visiem pārējiem rajonā, kad viņi brauc ar riteņiem un smaida no auss līdz ausij. Mēs regulāri dzirdam, ka cilvēkiem ar kognitīviem, attīstības vai fiziskiem traucējumiem tiek teikts, ka viņi visticamāk nevarēs braukt ar riteni. Bet tas ir tikai tāpēc, ka viņiem nav bijuši pareizie rīki, kas iemācītu braukt ar riteni! Strider 16 & 20 Sport līdzsvara riteņi ir šis rīks. Paredzēts bērniem vecumā no 10 gadiem un vecākiem ar kājas iekšējo mērījumu 70-85 cm, Strider 20 Sport ir ideāls ritenis tiem, kuri vēlas iemācīties braukt, bet nav bijusi izdevība iemācīties. Šī riteņa sēdeklis ir regulējams bez rīkiem, tāpēc ritenis der vienmēr un jautrība nekad nebeidzas. Braukšana ar riteni – dzīvi mainošana, maģiska un revolucionāra iemaņa – pieder visiem, un Strider 20 Sport līdzsvara ritenis sniedz katram šo brīvību. Iekļauts arī stāvstatīvs. Nav lietojams ar pedāļu komplektiem.

Kurš velosipēds der vislabāk?

1FRAME

Frame and Fork Material: Steel
Frame Colors: White, Black
Bike Weight: 9.6 kg (21.2 lbs.)
Maximum Rider Weight: 110 kg (242.5 lbs.)

2HANDLEBAR

BMX Style Handlebar - Adjustable Reach: 600 mm Wide, 205mm Rise, Black Steel
Stem: 50 mm (2.0 in.) Length, 22.2 mm (7/8 in.) Clamp
Brakes: V-Type
Front Brake Lever: Mounted on Right Side of Handlebar (Can Be Switched)
Rear Brake Lever: Mounted on Left Side of Handlebar (Can Be Switched)
Headset: 28.6 mm (1-1/8 in.) Threadless

3SEAT

Seat-Height Range: 67.3 - 81.9 cm (26.5 - 32.3 in.)
Seat Clamp: Easy Adjust Clamp
Saddle: Black Padded with Black Steel Rails
Seatpost: 28.6 x 250 mm, Black Alloy

4WHEELS

Pneumatic Tire and Tube: 20” x 1.75”
Wheel: Alloy Rim and Hub, 36 Spokes

5FOOTREST

Footrests: Removeable, 9/16 in. Standard Threads

6FULL SPECS

For Ages 10+ Years
Bike Weight: 9.6 kg (21.2 lbs.)
Maximum Rider Weight: 110 kg (242.5 lbs.)
Seat-Height Range: 67.3 - 81.9 cm (26.5 - 32.3 in.)
Frame and Fork Material: Steel
Frame Colors: White, Black
Seat Clamp: Easy Adjust Clamp
Brakes: V-Type
Front Brake Lever: Mounted on Right Side of Handlebar (Can Be Switched)
Rear Brake Lever: Mounted on Left Side of Handlebar (Can Be Switched)
Headset: 28.6 mm (1-1/8 in.) Threadless
Pneumatic Tire and Tube: 20” x 1.75”
Wheel: Alloy Rim and Hub, 36 Spokes
Saddle: Black Padded with Black Steel Rails
Seatpost: 28.6 x 250 mm, Black Alloy
BMX Style Handlebar - Adjustable Reach: 600 mm Wide, 205mm Rise, Black Steel
Stem: 50 mm (2.0 in.) Length, 22.2 mm (7/8 in.) Clamp
Footrests: Removeable, 9/16 in. Standard Threads
Tools Included: 14 and 15 mm Open-End Wrench, 5 and 6 mm Hex Wrenches
Assembly: Bike Is 85% Assembled
Tested to CPSC and CE standards

Inseam and Age Fit (MUST INCLUDE INSEAM AND AGE): Fits Inseams of 70-85 cm (28-34 in.). Ages 10+

Kas ir Strider ritenis?

Tas ir tikai pats stilīgākais līdzsvara ritenis, kāds vien nopērkams mazuļiem! Strider riteņi ir būvēti tā, lai tie iemācītu mazuļiem vispirms noturēt līdzsvaru. Strider līdzsvara ritenis dod mazulim, kurš nesen iemācījies staigāt, pārliecību par sevi. Ja Tavs bērns māk staigāt, viņš var arī braukt ar Strider!

Kādu modeli vislabāk iegādāties?

Tas ir labs jautājums. Ir tik daudz variantu! Mēs piedāvājam vairākus modeļus bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem:

12 Sport 2-in-1 šūpuļritenis - paredzēts mazuļiem, kuriem nepieciešama jautrība un brīvība. Šis ir lielisks veids, kā iepazīstināt savu bērnu ar riteni. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Pro 2-in-1 šūpuļritenis – alumīnija rāmis kombinācijā ar šūpošanos. Perfekts topošajiem sacensību braucējiem un augstas veiktspējas faniem. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Classic – neļauj tā vienkāršībai Tevi apmuļķot. Strider Classic ir prasmes veicinošs, pārliecību veicinošs, budžetam draudzīgs modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 3 gadi)

12 Sport – vai Tu meklē vairāk opciju, nekā iespējams saskaitīt? Iepazīsties ar riteni, kas satricināja pasauli. Ne bez iemesla šis ir mūsu populārākais modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

12 Pro – veiktspēja un pilnība šajā Pro alumīnija rāmī. Šis ir mūsu izsmalcinātākais modelis, un tas ir gatavs piedalīties sacensībās tikko kā tiek izsaiņots no iepakojuma. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

14x Sport – tūlītēji panākumi braukšanā? Pie tā arī ir piestrādāts. 14x sākumā var tikt lietots kā līdzsvara ritenis. Pēc tam, ar nelielu Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplekta palīdzību, var tikt pārveidots par bērna pirmo pedāļu riteni. Šis ir vislabākais ritenis bērniem, kas vēlas pāriet uz pedāļiem. (Vecums 3 gadi līdz 7 gadi)

Kādu izmēru man izvēlēties?

Pieejami 12, 14, 16 un 20 collu Strider riteņu modeļi (cipars ir riteņa diametrs collās). Vislabākais veids, kā noteikt, kurš izmērs ir pareizais Tavam bērnam, ir pēc viņu kājas iekšpuses garuma. Apskati mūsu noderīgo kājas iekšpuses mērījumu tabulu zemāk.

Ritenim nav pedāļu? Kā tas tiek darbināts? Kā to var apstādināt?

Bērni liek kājas pie zemes un atsperas, gluži tāpat kā Freds Flinstons. Šādā veidā bērna kājas atspēriens ir visstiprākais, nevis cenšoties mīt pedāļus uz īsiem kloķiem. Uz Strider līdzsvara riteņa var braukt ātrāk un vieglāk manevrēt nelīdzenus ceļus un slīpumus, nekā uz riteņa ar pedāļiem.

Apstāšanās ir tik pat viegla kā braukšanas uzsākšana: bērns vienkārši noliek kāju pie zemes. Jau pieredzējušiem braucējiem mēs piedāvājam arī papildu iespēju bremzēt ar pēdas bremzi. Šo bremzi mēs neiesakām bērniem jaunākiem par 3 – 4 gadiem. Pavisam maziem braucējiem vienkāršība ir visu panākumu atslēga. Tas ir tas, ko mēs cenšamies panākt: saglabāt vienkāršību.

Vai riepas ir plastmasas? Putu? Nepumpējamas?

Šo jautājumu mums uzdod visu laiku. Visiem Strider 12 collu modeļiem (Classic, Sport un Pro) riepas izgatavotas no EVA polimēra, kam ir divas galvenās priekšrocības. Pirmkārt, tās ir īpaši vieglas un tādēļ – viegli kontrolējamas. Pavisam nopietni, šīs riepas ir uz pusi vieglākas, nekā ar gaisu pumpējamās riepas ar riepas kameru. Otrkārt, un vecākiem ļoti pa prātam ir fakts, ka tām nav nepieciešama NEKĀDA APKOPE. Tās NEKAD nezaudēs spiedienu, nekad nebūs jāpārbauda – vienkārši ņem un brauc!

Strider 14x, 16, un 20 Sport riteņi ir aprīkoti ar parastajām riepām, kuras vajadzēs pumpēt ar gaisu. Uz katras Strider riepas sāna Tu atradīsi informāciju ar visiem nepieciešamajiem pumpēšanas parametriem.

Cik augstam vajadzētu būt sēdeklim?

Kad sēdeklis ir pareizajā augstumā, bērns sēž uz sēdekļa ar pilnām pēdām pie zemes un ar nedaudz ieliektiem ceļiem. Ja tiek plānots ilgs izbrauciens uz līdzenas virsmas, sēdeklis var būt nedaudz augstāks. Šķēršļiem, trikiem un braukšanai pa nelīdzenu virsmu sēdeklim vajadzētu būt noregulētam tādā augstumā, lai ceļi būtu nedaudz ieliekti.

Ko man darīt – mans bērns ir pietiekami liels, lai sāktu mīt pedāļus, bet nevēlas pārtraukt braukt ar Strider?

Bērni domā tikai par to, kā LABI PAVADĪT LAIKU. Pāriešana uz JEBKURU pedāļu riteni ir liela izmaiņa, jo pārsvarā visi pedāļu riteņi ir divas līdz trīs reizes smagāki par Strider. Ar vairums pedāļu riteņiem iespējams braukt tikai pa līdzenām, gludām virsmām. Tas nav salīdzināms ar došanos piedzīvojumu meklēšanā uz visurgājēja Strider riteņa. Mēs iesakām piedāvāt bērnam abus variantus un ļaut viņam izvēlēties. Atceries, ka visas uz Strider apgūtās prasmes un laiks, kas pavadīts uz tā, vēlāk tiks likts lietā pedāļu riteņa braukšanā. Tāpēc, nesteidzies, nedomā, ka Tavs bērns atpaliek no pārējiem. Tad, kad pedāļu ritenis Tavam bērnam šķitīs interesantāks, viņš pats uz to pāries. Bet līdz tam brīdim, iedrošini savu bērnu braukt un labi pabadīt laiku uz vienalga kura riteņa viņi izvēlas. Tādēļ mēs esam izbūvējuši 14x Sport kā līdzsvara riteni, kas pārvēršas par pedāļu riteni. Pāris minūšu laikā to var pārvērst atpakaļ līdzsvara ritenī un Tavs bērns var baudīt riteni abējādi.